https://pgen.pl/assets/cache/ebbcbc19125e1f588f1e1d7895c7b468_750_319_optim.jpg

Koniec dystrybucji biletów

Wszystkie bilety umożliwiające uczestnictwo na żywo w koncercie Solidarni z Białorusią zostały pobrane! Dziękujemy za tak duże zainteresowanie wydarzeniem.

Osoby, które posiadają ważny bilet prosimy, aby przed przyjściem na PGE Narodowy zapoznały się z informatorem koncertowym, który jest dostępny pod adresem www.pgen.pl/11658-2f75c.

Przypominamy, że widzowie obecni na wydarzeniu muszą zaakceptować regulamin imprezy, w którym zobowiązani są do obowiązkowej dezynfekcji rąk oraz do zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia swoich miejsc oraz w trakcie poruszania się po obiekcie. Podczas wchodzenia na stadion będą mieli mierzoną temperaturę. Realizacja tych wymagań będzie starannie sprawdzana.

Zainteresowanych koncertem, którym nie udało się zdobyć biletów zapraszamy do śledzenia transmisji na antenie telewizji Polsat oraz Biełsat. Start już o godz. 20.00.

Organizacja koncertu na taką skalę nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie partnerów. Partnerem i realizatorem telewizyjnym wydarzenia jest Telewizja Polsat. Partnerami głównymi są: Bank Gospodarstwa Krajowego, PKO Bank Polski S.A., Totalizator Sportowy sp. z. o.o., Partnerami są: Polska Grupa Energetyczna S.A, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Energa Grupa ORLEN, KGHM Polska Miedź S.A, Grupa Lotos S.A., PZU, Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju.  W roli partnerów wydarzenia występują ponadto: Fundacja Białoruski Dom oraz Stowarzyszenie Inicjatywa Wolna Białoruś.  Patron medialny to Interia. Transmisja: Biełsat, Polsat, Interia oraz IPLA. Organizatorem całego wydarzenia jest operator PGE Narodowego, PL.2012+ Sp. z o.o.

Link skrócony: pgenarodowy.pl/11658-79a74