https://pgen.pl/assets/cache/5fdb27eb56a11351a53e3ad4e5cd23e3_750_319_optim.jpg

Znajdź się na zdjęciach! Galeria zdjęć uczestników koncertu "Solidarni z Białorusią"

Ponad 8 tysięcy osób uczestniczyło w koncercie "Solidarni z Białorusią" na PGE Narodowym. Zobacz galerię zdjęć i znajdź się na fotografiach.

Uczestnicy koncertu "Solidarni z Białorusią" mogli podziwiać występy zarówno polskich, jak i białoruskich artystów, którzy wykonali znane piosenki w nowych aranżacjach. Występom gwiazd towarzyszyła Orkiestra Tomasza Szymusia. Wśród publiczności na PGE Narodowym nie zabrakło historycznych flag Białorusi.

Koncert był symbolem wsparcia społeczeństwa białoruskiego, które przeciwstawia się reżimowi oraz walczy o wolną i demokratyczną Białoruś. Imprezie towarzyszy zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na pomoc bezpośrednio Białorusinom, a także pomogą w realizacji celów statutowych organizacji białoruskich, w tym umożliwią rozwój portalu informacyjnego Białoruś 2020 LIVE oraz portalu eksperckiego bialorus2020studium.pl. Zbiórkę organizują stowarzyszenie Inicjatywa Wolna Białoruś oraz fundacja Białoruski Dom, które są partnerami wydarzenia. Zbiórka jest dostępna pod adresem www.zrzutka.pl/hbzktz.

Organizacja koncertu na taką skalę nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie partnerów. Partnerem i realizatorem telewizyjnym wydarzenia jest Telewizja Polsat. Partnerami głównymi są: Bank Gospodarstwa Krajowego, PKO Bank Polski S.A., Totalizator Sportowy sp. z. o.o., Partnerami są: Polska Grupa Energetyczna S.A, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Energa Grupa ORLEN, KGHM Polska Miedź S.A, Grupa Lotos S.A., PZU, Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju. W roli partnerów wydarzenia występują ponadto: Fundacja Białoruski Dom oraz Stowarzyszenie Inicjatywa Wolna Białoruś. Patron medialny to Interia. Transmisja: Biełsat, Polsat, Interia oraz IPLA. Organizatorem całego wydarzenia jest operator PGE Narodowego, PL.2012+ Sp. z o.o.

Link skrócony: pgenarodowy.pl/11658-49515

Galeria