O koncercie

Koniec dystrybucji biletów

Wszystkie bilety umożliwiające uczestnictwo na żywo w koncercie Solidarni z Białorusią zostały pobrane! Dziękujemy za tak duże zainteresowanie wydarzeniem.

Biało-czerwono-biała flaga na iglicy PGE Narodowego

W piątek i sobotę, 25 i 26 września bystre oczy patrzące na PGE Narodowy dostrzegą znaczącą różnicę. Jeden biały pas więcej, który pojawi się na fladze wywieszonej na iglicy PGE Narodowego podkreśli solidarność Polaków z Białorusią. Od piątku na szczycie PGE Narodowego będzie dumnie powiewać historyczna biało-czerwono-biała flaga Białorusi, która między innymi jest zapowiedzią sobotniego koncertu "Solidarni z Białorusią". PGE Narodowy jest gotowy do przyjęcia gości z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

Zobacz, jak powstaje scena na koncert Solidarni z Białorusią

Na wschodnim boku płyty PGE Narodowego powstaje scena, na której 26 września 2020 roku wystąpią polscy i białoruscy artyści. Koncert Solidarni z Białorusią jest symbolem wsparcia społeczeństwa białoruskiego w walce o demokrację i wolność. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, konieczne jest wcześniejsze pobranie biletu. Podczas wydarzenia Inicjatywa Wolna Białoruś będzie prowadziła zbiórkę pieniędzy.